25.07.17 ( 11:04 )   |   Pievienoja: dagdainfo.net   |   Raksts skatīts 2277 reizes   
NEWS IMAGE


  Pievienoti 28 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 28 ] komentāri

    uxxx - 06.08.17 ( 22:27 )
Neko rakstot nepanāksim, tikai mazliet ierobežosim visatļautību ,jo tiem kadriem kuri saķēra varu un kā narcisi tagad plātās, mazliet viņus pabremzēsim un gan jau kādu reizi viņus ķers sods.Valsts kontrolei būs ko darīt Dagdā,jo cik tad ilgi Viškuriene blandīsies un Trulis piesegs.Smieklīgi kā puisim varu sagribējies bija,ka agrāk viņu nepamanīja un nenovērtēja.

    dagas patriots - 06.08.17 ( 22:17 )
trīlis dzer vai nedzer?! kad viņš sāks novadu celt no ceļeiem pēc sandras izdarībām?! kad sāksies reālie darbi?! aļļo!?

    tautasdziesma - 06.08.17 ( 22:09 )
odiņ, odiņ, sandriņ, sandriņ, kas kait man nedzīvot diža meža maliņā: visapkārt eiro krita vidū saule ritināja!

    piķis - 06.08.17 ( 22:05 )
komisiā vajadzēja Odiņu. cilvēks pārzin augstāko ētikas normu pilotāžu! galvenais, kurš lielāku ''piķi' iedos tā pusē arī taisnība būs! to aizstāvēs! xa, xa

    par komisijām - 05.08.17 ( 09:57 )
Izlasot šī sasaukuma komisiju sastāvu, rodas neizpratne, kā tādu kompetentu speciālistu ētikas jautājumos kā Gžibovski atkārtoti neielika par ētikas komisijas vadītāju vai Plesnu, tik tikumīgu, tīru un morāli ētisku būtni.

    čūskai - 03.08.17 ( 18:08 )
Azins pamodās tikai tad, kad sāka runat par Beitānu ceļu, jo viņam tas ir aktuāli, pārējais viņu neinteresē.

    čūska - 03.08.17 ( 15:16 )
Tāda sajūta , ka Aziņa k. slikta dūša. Visu komiteju kaut kāds uzpūties sēž.....

    tas neuztrauc novadnieci? - 28.07.17 ( 14:48 )
ko teica A.Trūlis savā pirmajā uzrunā: Jebkurā gadījumā, esam pret sarunāšanām ‘es Tev, Tu man’ stilā! Personīgās intereses nekad nedrīkst celt augstāk par kopējām novada vajadzībām. un vēl šitais: Bez ieklausīšanās cieņpilns dialogs nemaz nevar sākties. Mēs pārāk bieži gribam dzirdēt tikai paši sevi. Patmīlība, nevērība, aizspriedumi cilvēkiem laupa prasmi uzklausīt citus. Mācīsimies uzklausīt viens otra idejas, priekšlikumus, jā, arī pamatotu kritiku. .... tas, kas tagada notiek - ir pilnīgs pretstats teiktajam A.Trūļa uzrunā..

    novadniece - 28.07.17 ( 12:40 )
Kaut arī esmu vārna tomēr man ir kaut kāds kultūras līmenis,kura te vienam otram pietrūkst, Neesmu nekur līdēja vienkārši es reāli skatos uz visu un nemetos visus uzreiz noriet. Ir tāda paruna "Apskaties ap sevi un pietiks priekš tevis" Skumīgi vai priecīgi par vēlēšnu rezultātu, mēs to ietekmēt nevaram. Kamēr saima nepieņems citus likumus tāds rezultāts ir gaidāms nevienreiz vien. Nu bet kur man dzīvot ļaujiet man lemt pašai.Nepalieciet ārpŗātīgi.Tā jau ir diagnoze un ļoti bīstama.

    novadniekam - 27.07.17 ( 14:13 )
Domē bardaks bija pie Viškurienes ,tagad arī tāds pats bardaks,jo Trūlis ir zem Viškurienes tupeles.

    novadniecei - 27.07.17 ( 14:09 )
Tu '' vārna '' laikam esi no Trūļa un Viškurienes dirsā līdēju komandas.Ja tu nožēlo,ka dzīvo Dagdā,brauc no Dagdas projām.Uz visām četrām debesspusēm ceļi ir brīvi,bez ātrāk prom Mums Dagdā bez tevis būs tīrāks gaiss.

    novadniecei-novadnieks - 27.07.17 ( 13:15 )
Ne Tev cienītā vai man šobrīd lemt,kur i kad ganās domes amatpersonas.Darba laikā ap pulksten 15,19 . jūnijā Sandrai bij jābūt darbā nevis Rēzeknes Depo iepirkties personīgajām vajadzībām. Kad amatpersonas nebizos apkārt darba laikā saņemot ne mazu algu,neviens neko i neteiks.Speciāli nevajag skatīties,ka ieraudzīja ,ka kāds redz no Dagdas,pati muka prom.Tas uzreiz piesaista uzmanību.Bezmaksas teātris,ne dome

    novadniecei ;) - 27.07.17 ( 13:05 )
.meitiņ, nenožēlo, par to no kurienes tu nāc. labāk dari kaut ko lietas labā, lai novads būtu un paliktu, lai tas plauktu, attīstītos... cilvēki jūtas aizskarti, ka viņu paustais viedoklis un griba netika ņemti vērā... visi to zin, bet nevēlas saprast un piņemt....bet tas ir augstākā mēra necieņas izrādīšana pret cilvēkiem, kuriem pēc satversmes pieder vara.!

    novadniece - 27.07.17 ( 12:33 )
Dagdas iedzīvotāji, vai tiešām jums nau ko darīt palasiet kādu grāmatu paadiet pasauļojaties bet vislabāk izmēžat mēslaini no savas durvju priekšas,nebūs tik daudz laika skatīties kas kur braukā,vai tiešam visus šos 4 gadus vajadzēs komentēt visus domes izbraucienus.Ja jūs dzīvotu Rīgā sen jau būtu durkā, jo tur ir 100 depūtātu un vēl ministri, kuri kaut kur izbrauc un kautko dara.Ja paši neko nespājat nejēgas tad nevajag mesties tādā cīņā. Pēc visām šī negatīvām izpaumēm palika nepatika staigāt paD agdu Es ticu ka ir normāli cilvēki nu bet šie rakstītāji nau labāki par Spilu.Nelaimes gadījumā jūs nekad nepadotu roku un neglābtu pagrūstu cilvēku nelaimē. Man ļoti žēl, ka es dzīvoju Dagdas novadā.

    Transporta lietas domē un pagastos-zini,ko - 27.07.17 ( 07:03 )
Ne tikai uz vietas-Viškure dažreiz sastopama darba laikā Rēzeknes depo,ka pazīstamu ģīmi ierauga,bēg prom

    jo k l m n - 26.07.17 ( 22:17 )
es sapratu. ir daudz darba. tik daudz, ka vajag papildus pārtiku smadzeņu darbam. tāpēc vajag braukt ar mašinām pēc pārtikas, lai izdzīvotu smagajos darba apstākļos. nabagi, mokas. :( ko pārmetat, paši labāk pamēģinātu pastrādāt, sliņķi tādi...aprunātāji un žults lējēji..kauna jums nav..

    Pieņemtā prakse - 26.07.17 ( 22:15 )
Citi vispār darbā ierodas pusdeviņos, deviņos... Vakarā puspiecos ceļā jau maršrutā uz mājām brauc, vai veikalā iepērkas. Normāli! Un tā katru dienu.

    braucu - 26.07.17 ( 22:10 )
man škiet, ka tā ir viņu ikdiena, viņi tam ir pieraduši vēl no Viškurienes laikiem, tagad palicis tas pats vien. jauns vadītājs ir no šīs pašas sistēmas. nekas nemainās un nemainīsies, tapēc atslābsitet un brauciet projām.

    Transporta lietas domē un pagastos - 26.07.17 ( 21:49 )
Skatoties uz notiekošo- radās jautājums, varbūt kāds var paskaidrot? Kāpēc domes darbinieki darba laikā braukā pa Dagdu un apkārtni ar savām automašīnām? Tas vai nu izmanto personīgās mašīnas darba vajadzībām,, vai arī personīgiem mērķiem izmantojot savu darba laiku? Protams, izņemot pusdienu pārtraukumu. Darba mašīnām tak ir šoferi, gan GPRS navigācijas maršrutu noteicēju sistēmas. Sanāk, ka brauc darba laikā savās personīgās darīšanā bez atļaujas un lai nenoteiktu maršrutu.. Kā kompetencē ir šādi jautājumi ( domes priekšsēdētāja vai izpilddirektora? ) Tāpat pie ieejas domē tagad ir elektroniskais pulkstenis. Pavērojiet, cikos domes darbinieki ierodas darbā, cikosiet pēc bulciņām, cikos pa veikaliem, cikos pusdienās, cikos no pusdienām, cikos beidzas darbs. Tas attiecasarī uz apkārtējām domes struktūrvienībām. Kārtības nav nekādas. Algu gan laikam saņem laikā. Paldies, ka izlasījāt.

    jāāā - 26.07.17 ( 20:33 )
Viškure nogura un kārtŗjais atvalinājums,nez cik var būt atvalinājumu?,laikam cik grib tik un atvalinās,tagad ar Truli tandēms.

    Pyar - 26.07.17 ( 20:29 )
Ja tā, tad tas jau ir par traku, nav ko bilst

    sdfgh - 26.07.17 ( 20:06 )
Atvaļinājums

    Pyar - 26.07.17 ( 19:56 )
Kur pazudusi Viškure? Neredz ne video ne kruizeru pie domes...

    ccccccc - 26.07.17 ( 18:42 )
paturpināšu... Trūlis sēž un domā - ''...kur es esmu? kas notiek? kur ir Juris Viļums? interesanti, cik reizes var salocīt šo briļļu stangas līdz tās salūzt?'' kādi vēl ir jautājumi?

    Vvvvvv - 26.07.17 ( 17:04 )
Juriks sēž un domā - kas es esmu? ko es te daru?

    Aglonas Bietei - 26.07.17 ( 13:00 )
Jā, jā. Aglonas bIETE VISPĀR TRAUCĒ. Tik mahenāciju iecerēts, bet šši kā dirsa nāk un visu filmē.

    Ok - 26.07.17 ( 00:13 )
Viss nekas, seede laba, tikai Ebiete besii ar saviem bezjedzigajiem komentariem.

    garlaicība - 25.07.17 ( 21:55 )
Saskaņas centra deputāts jau otro sasaukumu garlaikojas un žāvājas.Pievieno komentāru un izsaki savas domas


Nemāki vai nesanāk pievienot komentāru , apskaties šo VIDEO pamācību !

Ievadiet jūsu segvārdu :
Pierādi, ka neesi robots. Ievadi vārdu dagda ar mazajiem burtiem :
Izveidojot komentāru mājaslapā , tu automātiski paraksties uz šiem noteikumiem ! !