02.10.17 ( 12:42 )   |   Pievienoja: dagdainfo.net   |   Raksts skatīts 1358 reizes   
NEWS IMAGE


Līdz 31.oktobrim var pieteikt pretendentus Dagdas novada pašvaldības apbalvojuma “Gada cilvēks 2017” un “Gada kolektīvs 2017” saņemšanai. Apbalvojums tiek piešķirts personām par nozīmīgu ieguldījumu novada labā un tā atpazīstamības veicināšanā.
Kā ik gadu, valsts proklamēšanas gadadienas gaidās pašvaldība vēlas pateikties tiem novada iedzīvotājiem, kuri spējuši ar savu personisko vai profesionālo ieguldījumu izdarīt ko nozīmīgu visa novada vai tā iedzīvotāju labā.
Izvirzīt pretendentus apbalvošanai var domes deputāti, pašvaldības izpilddirektors un nodaļu, struktūrvienību, iestāžu vadītāji, kā arī darba kolektīvi, biedrības, nodibinājumi, reliģiskas organizācijas, zemnieku saimniecības, uzņēmumi, valsts iestādes un iedzīvotāju grupas.
Personu individuālos vai kolektīvos sasniegumus var pieteikt sekojošās nominācijās:

- Pilsoniskā un sabiedriskā aktivitāte,
- Pozitīva novada tēla veidošana,
- Ilggadīga un panākumiem bagāta profesionālā darbība (savā amatā, arodā, radošajā darbā utml.),
- Ieguldījums izglītības, kultūras, sporta, labdarības, veselības un sociālo jautājumu jomā,
- Ieguldījums novada uzņēmējdarbības, tūrisma un infrastruktūras attīstībā,
- Radoša, aktīva un patriotiska bērnu un jauniešu iesaistīšana novada attīstībai nozīmīgos pasākumos,
- Citi īpašie nopelni.

Kolektīviem (iestādes, uzņēmuma, biedrības, mākslinieciskās pašdarbības u.c. kolektīviem) par nozīmīgu ieguldījumu novada labā un tā atpazīstamības veicināšanā augstāk minētajās nominācijās, tiks piešķirts pašvaldības apbalvojums „Gada kolektīvs 2017”.

Pieteikumus apbalvojumam var iesniegt līdz 31.oktobrim, nosūtot uz e-pastu: dome@dagda.lv vai iesniedzot Dagdas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Alejas iela 4, Dagda, 1.stāvs) vai pašvaldības sekretārei (Alejas iela 4, Dagda, 2.stāvs).

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama Dagdas novada pašvaldības mājaslapā http://www.dagda.lv/pasvaldiba/konkursi.html
Apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā 17.novembrī Dagdas Tautas namā.
Informāciju sagatavoja I.Plesņa IKSN kultūras metodiķe


AVOTS: www.dagda.lv
  Pievienoti 14 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 14 ] komentāri

    cilvēks no Dagdas - 08.10.17 ( 11:53 )
tur vispār kāds strādā? naudas nav un nebūs. kur un kā ņemt nezin. slēdzam sadarbības līgumus dziedāšanā un dejošanā. tā tik turēt.

     швоньдер-am/ai - 08.10.17 ( 08:21 )
Domei nav naudas kā vienmēr,vecajās kaudzēs melnzemi varēji parakties vai pats atvest .Smiltis bija,zāle izpļauta,krūmi pa visu apkaimi izpļauti=malači

    Annai - 07.10.17 ( 11:17 )
Pievienojies suņu baram, lai justu ,,vajadzību,,.

    Anna - 07.10.17 ( 10:50 )
Viktoram-balvu par vēlētāju uzticības neattaisnošanu.Balso,balso visi,a LP otro sasaukumu opozīcijā sēž.Kāda jēga par viņiem balsot vairākumam,ja netiek pie varas???Vairs nebalsošu ne par ko.Nejūtu vajadzību

    Gada cilvēka nominācijai - 07.10.17 ( 08:36 )
Kāpēc Azins un Plesņa nav Gada cilvēku Topā? Gada cilveka balvas pasniegšana-Azinam par melošanu un shēmošanu, Plesnai par algas saņemšanu no nodoklu maksātāju rēķina un dzivošana no citas ģimenes budžeta.

    Kurkulis - 06.10.17 ( 20:13 )
Ko tu par zemi un smiltīm. Būvē bez smiltīm, bet tu gribi priekš miroņiem? Viņi ir dzīvi staigājoši miroņi. Mironis mironi saprot. Melnzemi vajag dzīvajiem.

    швоньдер - 06.10.17 ( 19:04 )
Suna berni kapec neatvedat melnzemi uz kapiem prieks Svecisu vakara .

    juhans - 06.10.17 ( 17:36 )
pretīgi visi šie pseido-slavinošie pasākumi... nosaukums kāds.... GADA CILVĒKS!!! paskat, nu.. mums te bija viens ''gada notikums'', no kura trešdaļa iedzīvotāju ir gan ''sajūsmā''... Trūlis, Tjarve un Gžibovskis ir TOP 3-niekā uz nomināciju! par paveikto varoņdarbu!! M-A-L-A-Č-I !!!!!!! mēs jūs ''mīlam''!

    Buss aiz domes tad parasti gaida - 06.10.17 ( 17:10 )
Maijiņu ar,viņa nopelnīja,i turpina aktīvi vizināties uz kaimiņvalsti ekspedīcijās par nodokļu maksātāju naudu.Kaut gan nemaz netika deputāta godā celta.

    Mežabrālis - 06.10.17 ( 16:11 )
Man liekas , ka vajag nominēt abus, gan Trūli , gan Sandru , vienu par šēmošanu lai iekļūtu amatā , otru par pastrādātajiem ,,varoņdarbiem,, pagājušā valdīšanas laikā , cerams arī vietniece būdama mūs neapkaunos un vēl parādīs kusjkinu maķ , līksmi dzīvot nav aizliegts , sevišķi par nodokļu maksātāju naudiņu , tā turēt !!!!!!!!

    JKLMN - 02.10.17 ( 16:55 )
VP iesniegto komentu autorus piesaku.Kuram no cik tur komentiem ,par ko Gražuļa kungs sniedzis paskaidrojumus,ir visvairāk pēc IP adreses,to i pieteikt.GODĪGI BŪS.Nopelnījuši .Vajag morālo kaitējumu atlīdzināt kaut kā. Būtu Spila ne cietumā,izvirzītu viņu droši vien.Visu vasaru Dagdā tikai par viņu runāja.Prieks,ka beidzot prom un žēl noslepkavoto vecīšu,sunīša.Dagdieši liekas nebij pa zobam tādam zekam.

    no pilsētas - 02.10.17 ( 13:58 )
priekšsēdētāju varētu pieteikt nominācijā ''- Citi īpašie nopelni'', piemēram, par netradicionālu, teiksim pat - inovatīvu pieeju, tiekot amatā. Jo, uz svētuli nevar paļauties vairāk, kā uz galminieku. Viens nodod draugu, lai gūtu karaļa labvēlību, otrs - dieva labvēlību. Savukārt, vietnieci - pozitīva novada tēla veidošanu, braucieniem āpus LV.

    Kandidāti - 02.10.17 ( 13:07 )
A visus kopumā var apbalvot kā kolektīvu.

    Kandidāti - 02.10.17 ( 13:06 )
Trūlis, Sandra, Gžibovskis, Inese.... Par ko? Trūlis par uzvaru, Sandrai -par zaudējumu. Gžibovskim par līdzekļu iztērēšanu .Inesei- atbalstam realizēt vissāpīgāko valsts problēmu- demogrāfiju.