07.02.18 ( 15:11 )   |   Pievienoja: dagdainfo.net   |   Raksts skatīts 1975 reizes   
NEWS IMAGE


Dagdas novadā jau četrus gadus pēc kārtas ar sirsnīgu pateicību un atzinības rakstiem tiek godināti aktīvākie kultūras namu un kolektīvu vadītāji, kā arī dalībnieki. Ikreiz pašdarbnieku atpūtas pasākums notiek kādā citā no desmit tautas namiem un šogad novada iedzīvotāji tikās Konstantinovā.AVOTS: LatgalesRegionalaTV
  Pievienoti 19 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 19 ] komentāri

    Mežabrālis - 27.02.18 ( 10:09 )
Dagdas novadā ir ienākusi jauna vārda ,,sadarbība,, izpratne ,tagad tas nozīmē , saaicināt ,ne jau no draudzīgākās valsts, nomenklatūras činavniekus , pirts , častuškas, piedzeršanās , vēl , pie labas izdošanās, iegrābt kabatā kādu eiru , ir traktējams kā - SADARBĪBA .

    konstantinovai - 14.02.18 ( 21:28 )
Emocijas rada alkohols

    Pašdarbnieks - 14.02.18 ( 20:20 )
Pašdarbnieki ir tie, kuri saglabā tradīcijas, veido kultūrvidi. Parasti svētku dienā viņi ir rūpju pārņemti tajā laikā, kad citi sēž pie svētku galda. Vai pa tiešām viņi nav pelnījuši atpūsties un padejot dzīvās mūzikās pavadījumā? Labi, ka neliek vēl katram kolektīvam uzstāties kā tas bija agrāk

    konstantinoviešiem - 14.02.18 ( 15:04 )
Visi jau pieteicās tāpēc, ka ciena jūs konstantinovieši. Lai jūs neaizvainot. Mēs visi esam viena liela kultūras saime, mums vajag vienam otru atbalstīt. Bet novads tiešām varētu uzlabot godināšanu. Tie laiki jau ir pagājuši, kad POČOTNAJA GRAMATA bija augstākais apbalvojums. Cilvēki vairs nepriecājas par papīra lapu. Pilnīgi piekrītu x, kolektīviem tomēr vajadzētu apmaksāt kādu ekskursiju, viņi to ir pelnījuši.

    konstantinovieši - 13.02.18 ( 12:57 )
Nu jā! Cik cilvēku,tik viedokļu...Tik daudz ačgārnību komentāros....Pilnīgi nepiekrīt konstantinovieši tam,ka nebūtu kam braukt, ja nebūtu piespiedu kārtā jābrauc....Jo tieši otrādi bija pārāk daudz gribētāju,bet vietas bija ierobežotas, jo tik lielu skaitu kā 264 dalībniekus, šis TN nekad nebija uzņēmis, pat sovviet laiku rīkotajos baļļukos! Tad sanāk, ka visi šie cilvēki, kuri dziedāja līdz baltkrieviem un izteica savas emocijas ar applausiem ir liekuli?Paskataties vēlreiz video! Nu un zupas gan šoreiz nebija.... Vienīgi ,ka pašdarbniekiem nekad nekas neiekrīt maciņā, bet tādi atpūtas vakari uzmundrina un rada satikšanās prieku, un patīkamu relaksāciju. Motivācija mums ir pašos - darīt to, kas patīk un padodas! Vai tad Dainis pasākumā neteica, ka uz organizēto izbraucienu uz Rīgu, nevar salasīt tos pašus pašdarbniekus? Paldies Skatam no Malas,ka novērtēja mūsu koncertiņu.

    skolotajs - 12.02.18 ( 15:03 )
Gaidam kad Dagdas izglītības nodaļu pievienos Krāslavas izglītības pārvaldei. Beidzot varēsim strādāt nopietni, darīt to, kas nepieciešams mācību procesam, bez kaut kādiem stulbiem konkursiem un pasākumiem. Tas viss traucē izglītības procesam un ir bezjēdzīgi.

    skats no malas - 11.02.18 ( 17:20 )
nekādas demokrātijas novadā, mūs draud slēgt. arī šogad pirms pasākuma visi tika iebiedēti un ar varu sadzīti, citādi nenāktu, nebūtu kas klausās belarusus.

    skatam no malas - 11.02.18 ( 14:44 )
Baltkrievi ir izdevīgi tikai Micķēvičai jo ar tāāādiem kuukuļiem brauc. Cits neviens viņju neslavina jo tiās viņjas pasākumi visiem jau līdz kaklam. Visām novada skolām arī tie stūlbie konkursi, a beigās tikai diplomu un labākajā gadīumā zīmuli vai pilcspalvu iedot. Laj takš ļauj pašiem savos kolektīvos organizēt pasākumus un neuzspiež visu laiku tās stūlbības un belarusus.

    valoda - 11.02.18 ( 13:05 )
Var tie baltkrievi arī nebraukt uz Dagdu, tāpat te gandrīz visi runā tikai krievu valodā, skolēni it īpaši.

    vot tā - 11.02.18 ( 12:05 )
Un vēl, Dagdas vidusskolas 10. klases skolniekam arī stundās strādā personīgais tulks?

    vot tā - 11.02.18 ( 12:01 )
Nu beidzot cilvēki pateica ka visiem riebjas tie belarusu koncerti.

    skatam no malas - 10.02.18 ( 19:49 )
Par tādām iniciatīvām jūsu namus ciet nākošgad,redz ko sadomājās paši viņi organizēsies)

    skatam no malas - 10.02.18 ( 17:13 )
pilnīgi piekrītu. kultūras cilvēku svētkus vajag organizēt valsts valodā, arī dziesmām jābūt latviešu. cik skaisti šogad dziedāja Dainis, prieks. par to naudu, kas tika izmantota baltkrievu ēdināšanai un izklaidei, noteikti varēja noalgot ansambli. ir labi ansambļi Krāslavā, Rēzeknē, Ludzā, kurus mēs pat pagasta ballītēm algojam, nav nemaz nekādi miljoni. bet krievu častuškas mēs paši labi protam padziedāt, ar to mūs nepārsteigt. interesants bija Konstantinovas pašdarbnieku koncerts. patiesībā pašdarbnieku svētku nauda jāatdot tautas namam, kas organizē, jo mēs labāk zinām, kas mums patīk un ar ļoti mazām naudām protam veidot labus pasākumus. ceram, ka nākošgad novads to ņems vērā.

    X - 08.02.18 ( 21:51 )
Agrāk pašdarbnieku atpūtas vakari bija daudz sirsnīgāki un saturīgāki. Mēs braucām viens pie otra ciemos, vedām dāvanas, priecājāmies par kopā būšanu. Bez tiem papīru kalniem un baltkrieviem bija daudz labāk. Novads šo pasākumu ir sabojājis. Agrāk visi brauca ar prieku, tagad pašdarbniekus ar spēku jāvelk.

    skats no malas - 08.02.18 ( 19:22 )
Urā! Vismaz kāds uzdrošinās to pateikt, kā jūtas īstenībā1 Cik var to makulatūru saņemt! Šogad pat nekādu ansambli nevarēja uzsaukt cilvēkiem, kuri vienmēr visus priecē! (No belarusu skaļās kliegšanas ausis krita ciet). Kurš kurš, bet pašdarbnieki bija pelnījuši vairāk - es un mani kolēģi ari tā domā.

    Sidlav - 08.02.18 ( 16:06 )
Kārtējā pokazuha!

    Vienam X am - 08.02.18 ( 13:16 )
Laba ideja!Un atmiņas uz ilgu laiku paliktu pēc tāda pasāku,kur kāds no kolektīva ,vai pat vairāki kolektīvi varētu dabūt tādu balvu.

    x - 08.02.18 ( 12:32 )
Pietiek dalīt pateicības papīra veidā. Pa šiem četriem gadiem mums visiem ir pilni skapji makulatūras. Labāk būtu katru gadu izvēlēties divus vai trīs kolektīvus un apmaksāt viņiem kādu ekskursiju vai uzdāvināt kolektīviem biļetes uz kādu koncertu vai teātri. Mēs jūtamies nenovērtēti un nevajadzīgi novadam. Pilnīgi zūd motivācija darboties.

    xxx - 07.02.18 ( 20:28 )
Zupas daudz palika pēc svētkiem ,žēl)