25.03.18 ( 23:54 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 3268 reizes   
NEWS IMAGELatvijā politiķis ir kā lamuvārds, jo, sevi cienošu, godīgu, atbildīgu un sava vārda un solījumu turošu politiķu ir ļoti maz, praktiski tādu nav.

http://dagdainfo.net/upload/up/78166eef47553c801c32323619a7476c.PNG Izskatās, ka Dagdai arī nav paveicies.

Nesenais starpgadījums ar Dagdas novada domes priekšsēdētāju A.Trūli apliecina tikai to, ka pirms vēlēšanām esam lieli un vareni, kā lai saka, papīrs visu pacieš, bet, kad jādara solītais- tā dūša maza un nepilnu 15 minūšu laikā, tiekoties ar iedzīvotāju- trīs reizes- atstājiet manu kabinetu- man nav laika- Jūsu SAITAM vairs informāciju nesniegšu.

Izlasot komentāru sadaļā man veltītos sveicienus, varu atbildēt vienu, ne jau Elizabete Jums ko solīja, bet gan pats Aivars Trūlis savā pirmajā uzrunā tautai.

Jūlija mēnesī A.Trūlis, kā jaunais Dagdas novada domes priekšsēdētājas griezās pie tautas ar uzrunu, kurā atspoguļoja savus un domes deputātu vēlamos sadarbības un darbības pamatprincipus.

Atgādināsim AIVARAM TRŪLIM paša teikto un solīto.

Fragmenti no uzrunas.

Dagdas novada domes deputātu darbības principi (2017.–2021.)

Apspriesti, izvērtēti un atbalstīti, brīvi pieejami arī visiem Dagdas novada iedzīvotājiem. Dagdas novada iedzīvotāji! Vairāk vai mazāk aktīvi, mēs visi piederam kādai kristīgai konfesijai, un mums visiem reiz ir stāstīts par Mozu un viņu tautas 40 gadiem tuksnesī. Kāpēc tas bija vajadzīgs? Parasti sakām: “Lai dzēstu verdzības nospiedumus katra dvēselē”. Pievērsiet uzmanību arī mācītāja K.Simanoviča teiktajam: “… ikreiz, kad [kāds] mēģināja izdzīvot vai iedzīvoties uz citu rēķina, klājās slikti visiem, tika apdraudēts visas tautas kopīgais gājums. Nekas nav mainījies. (..) Arī šajā laikā ikreiz, kad indivīdi vai ļaužu grupas dara pāri cits citam, agri vai vēlu cietēji būs visi…”......

......3. Ir jāveicina Dagdas novada iedzīvotāju savstarpējais dialogs, viedokļu un ideju apmaiņa bez apvainojumiem un tenku izplatīšanas.Uz sociālā tīkla Facebook (vai cita) bāzes veidojams atklāts forums, kurā var iesaistīties gan Dagdas novadā dzīvojošie, gan uz laiku novada teritoriju pametušie. Jāstiprina pilsoniskā sabiedrība!.......

Bez ieklausīšanās cieņpilns dialogs nemaz nevar sākties.Mēs pārāk bieži gribam dzirdēt tikai paši sevi. Patmīlība, nevērība, aizspriedumi cilvēkiem laupa prasmi uzklausīt citus. Mācīsimies uzklausīt viens otra idejas, priekšlikumus, jā, arī pamatotu kritiku. [/br]
,, Dagdas novada tālākā attīstība ir mūsu kopīgā atbildība, nevienam nav tiesību stāvēt malā un tikai kritizēt visu, kas apkārt notiek. Ja vari labāk, nāc talkā!,,

Aivars Trūlis
Pēc tādu frāžu izlasīšanas, iedzīvotājas apmeklējuma video kļūst vēl baisāks.

Tā kā A.Trūlis savā uzrunā aicināja nestāvēt malā un ikvienam nākt talkā, dagdainfo.net centīsies palīdzēt A.Trūlim pildīt tautai solīto.

Cienījamie, novadnieki!

Ja Jums ir jautājumi, kurus vēlaties atklāti vai anonīmi uzdot Dagdas novada priekšsēdētājam A.Trūlim, viņa vietniecei- S.Viškurei, izpilddirektoram vai kādas iestādes vadītājam, lūgums jautājumus sūtīt dagdainfo.net.

adrese: patite@inbox.lv

zvanīt - 27068443

Atbildes centīsimies rast, apmeklējot Dagdas novada domi.

PALĪDZĒSIM KOPĀ A.TRŪLIM PILDĪT SOLĪTO!

Ir jāveicina Dagdas novada iedzīvotāju savstarpējais dialogs, viedokļu un ideju apmaiņa bez apvainojumiem un tenku izplatīšanas. Uz sociālā tīkla Facebook (vai cita) bāzes veidojams atklāts forums, kurā var iesaistīties gan Dagdas novadā dzīvojošie, gan uz laiku novada teritoriju pametušie. Jāstiprina pilsoniskā sabiedrība!

Pilnais uzrunas teksts:

Dagdas novada domes deputātu darbības principi (2017.–2021.)
Apspriesti, izvērtēti un atbalstīti, brīvi pieejami arī visiem Dagdas novada iedzīvotājiem.
Dagdas novada iedzīvotāji!

Vairāk vai mazāk aktīvi, mēs visi piederam kādai kristīgai konfesijai, un mums visiem reiz ir stāstīts par Mozu un viņu tautas 40 gadiem tuksnesī. Kāpēc tas bija vajadzīgs? Parasti sakām: “Lai dzēstu verdzības nospiedumus katra dvēselē”. Pievērsiet uzmanību arī mācītāja K.Simanoviča teiktajam: “… ikreiz, kad [kāds] mēģināja izdzīvot vai iedzīvoties uz citu rēķina, klājās slikti visiem, tika apdraudēts visas tautas kopīgais gājums. Nekas nav mainījies. (..) Arī šajā laikā ikreiz, kad indivīdi vai ļaužu grupas dara pāri cits citam, agri vai vēlu cietēji būs visi…”

Dagdas novads ir pārāk mazs un pārāk grūti tam vienam stāties pretim valstiskās politikas kļūdām, tāpēc ir svarīga cieša sadarbība ar kaimiņu novadiem un citām Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām.

Lai cik banāli tas neskanētu, arī mums Dagdas novada domē visiem ir jāspēj sadarboties – apvienot katra stiprās puses kopīgam Dagdas novada labumam! Te nedrīkst būt vietas savstarpējiem tiešiem (vai anonīmiem) apvainojumiem, lētām intrigām, personīgo ambīciju apmierināšanai… Atsevišķiem politiskajiem spēkiem un atsevišķiem politiķiem ir beidzot jāspēj tikt pāri šādām darba metodēm un jānorok “kara cirvis” (vismaz uz nākamajiem četriem gadiem).

Daudzās pašvaldībās ir bijis iespējams izveidot visu domē pārstāvētu spēku sadarbību. Apzināmies, ka Dagdas novadā tas būs grūti izdarāms, bet mēs tomēr aicinām pamēģināt!

1. Visiem politiskajiem spēkiem ir jānāk klajā ar savām idejām, priekšlikumiem, tās kopīgi jāizvērtē un jāizveido pašvaldības rīcības plāns nākamajiem 4 gadiem – līdzīgi kā to dara ministru kabinets stājoties amatā.

2. Pēc būtības neesam pret atklātu balsojumu arī ieceļot Dagdas novada domes priekšsēdētāju un tā vietnieku. Jebkurā gadījumā, esam pret sarunāšanām ‘es Tev, Tu man’ stilā! Personīgās intereses nekad nedrīkst celt augstāk par kopējām novada vajadzībām.

3. Ir jāveicina Dagdas novada iedzīvotāju savstarpējais dialogs, viedokļu un ideju apmaiņa bez apvainojumiem un tenku izplatīšanas. Uz sociālā tīkla Facebook (vai cita) bāzes veidojams atklāts forums, kurā var iesaistīties gan Dagdas novadā dzīvojošie, gan uz laiku novada teritoriju pametušie. Jāstiprina pilsoniskā sabiedrība!

4. Gan kopīgā pašvaldības rīcības plāna (nākamajiem 4 gadiem) izstrādē, gan diskusiju organizēšanā par inovatīviem risinājumiem nepieciešams piesaistīt ekspertus no malas, izmantojot gan personīgos kontaktus, gan konkrēto jomu profesionālo organizāciju piedāvāto palīdzību.

5. Dagdas novadam ir jāizceļ savas stiprās puses un stratēģiski jāstrādā uz mūsu puses atpazīstamību visā valstī vismaz 1-3 jomās. Nedrīkstam ieslīgt provinciālismā. Kopīgiem spēkiem ir jārūpējas par iedzīvotāju skaita samazināšanās tempu apturēšanu. Vēlama, jaunu speciālistu atgriešanās jeb piesaiste pašvaldības administrācijā un privātajā sektorā.

Bez ieklausīšanās cieņpilns dialogs nemaz nevar sākties. Mēs pārāk bieži gribam dzirdēt tikai paši sevi. Patmīlība, nevērība, aizspriedumi cilvēkiem laupa prasmi uzklausīt citus. Mācīsimies uzklausīt viens otra idejas, priekšlikumus, jā, arī pamatotu kritiku. Taču, ja kāds apzināti un nekaunīgi pārkāpj elementārus cieņas un goda principus, tad deputātam un arī jebkuram cilvēkam ir ne tikai tiesības, bet pat pienākums aizstāvēt citus un sevi pret nekaunību un necieņu.

Dagdas novada tālākā attīstība ir mūsu kopīgā atbildība, nevienam nav tiesību stāvēt malā un tikai kritizēt visu, kas apkārt notiek. Ja vari labāk, nāc talkā!

Mēs esam par Dagdas novadu, kas spēj pienācīgi atbildēt 21. gadu simta izaicinājumiem!

Aivars Trūlis

  Pievienoti 64 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 64 ] komentāri

    Truļukssandruļukspupuļuks zelta pauts - 02.04.18 ( 21:34 )
Zelta pautiem priecīgus svētkus!

    hohma - 02.04.18 ( 11:24 )
Gražuļiem pat aptaujas lago - par 18%, pret 70%, nezina 5%=??? Par to, ka var balsot ntās reizes, vispār klusēju

    Paldies Elizabetei - 01.04.18 ( 15:05 )
Mēs Jūs cienām! Jūs esat zinoša žurnāliste.Brauciet biežāk uz Dagdu.Atklājiet Truļa un Viškures nekārtības.Mums interesē Truļa neķītrās izdarības,viņa nevīžīgā,riebīgā uzvedība.

    Dagdai,jā gan i citiem troļļiem - 29.03.18 ( 10:46 )
Spriežot pēc vēlēšanu rezultātiem,Viktoru Stikutu atbalsta daudz vairāk iedzīvotāju nekā Truli un Viškuri.Kas vainīgs,ka kādam politiķim domē nav autoritātes?TIKAI UN VIENĪGI PAŠI.I nav ko cepties.

    prosconnij voskresenja - 28.03.18 ( 21:55 )


    Čistij četverg - 28.03.18 ( 21:32 )
«Смываю то, что на меня напустили, то, чем душа и тело мается, всё чистым четвергом снимается. Аминь» Izlasīju facebook ko nozīmē čistij četverg. Visiem, kuri te tika nomelnoti un apvainoti,lai rīt mazgājoties 3x noskaita šo lūgšanu:

    onkulis - 28.03.18 ( 19:28 )
šitos truļus, plesņas un citus, vajag žmiegt tā, lai saprot tautas dusmas, ka melot ir slikti. tā turēt!

    jā ganam - 28.03.18 ( 19:24 )
es gan domaju,ka gan Niperis,gan Pļesņa paši labi rūpējas par savu zemo reputaciju.Apdiršas ta ka visi redz un regulari.Elizabete un visi citi te ņe pri com.Elizabete -molodec!Tā turpiniet!

    ola 2 - 28.03.18 ( 15:22 )
Truļbandai nav nekādas bandas.tikai ,,козел отпущения,, Trulis.Viņš tak pats teica intervijā , ka par visu atbildēs.!!!!Pacietīgi gaidīsim.Tauta ilgi atceras.

    ola - 28.03.18 ( 15:15 )
Uzšpļaut Trulim uz visiem Dagdas novada iedzīvotājiem.Nav ko Truli žēlot. Tagad dabūja , ko ir pelnījis.Pa pilsētu nevar mierīgi, lepni pastaigāties. No dzīvokļa-mašīnā-darbā-mašīnā-dzīvoklī. Vo, ko ir pelnījis! bet kāds bija pēc vēlēšanām, bet tagad viss pilnīgi otrādāk.Truli, par tevi neviens nebalsoja. Sen bija teikts, ka Dagdai neesi vajadzīgs.Bet tagad sanāk ,ka Konstantinovā arī durvis ciet.

    ooottt - 28.03.18 ( 14:24 )
ikviens no deputātiem var nākt ar saviem priekšlikumiem un strādāt.

    ttttoto - 28.03.18 ( 14:21 )
Visi darbi un visi finansējumi pie valdošajam Trulja ,viškues nepīt latgales partiju tur kur nav jāpin.

    XXL - 28.03.18 ( 08:21 )
Jožiks WV- par Latgales partiju, skaļi vārdi, mazi darbi.Labāk pa punktiem kas ir izdarīts! Tādus saukļus var nokopēt daudzu partiju mājaslapās...

    Jožiks WV - 27.03.18 ( 23:51 )
Latgales partijas mērķis ir strādāt Dagdas novada iedzīvotāju labā, veicināt novada attīstību un izaugsmi. Partija savā darbā atzīst šādas pamatvērtības – brīvību, taisnīgumu, vienlīdzību, saimnieciskumu, ģimeni un garīgumu. Latgales partija piedāvā sadarbību visās attīstības un pilnveidošanas sfērās un aicina novada iedzīvotājus līdzdarboties. Vide Uzlabot pilsētas un pagastu teritoriju sakoptību un ainavisko pievilcību. Nodrošināt videi draudzīgu saimniecisko darbību. Veikt vides ekoloģiskā stāvokļa uzlabošanu novada ezeros un upēs. Veikt dabisko zivju ceļu un nārstu vietu atjaunošanas un uzlabošanas darbus. Veikt publisko ezeru monitoringu, papildināt zivju resursu krājumus. Veikt krūmāju un apaugumu izvākšanu no ainaviski vērtīgām vietām pie novada ezeriem, upēm un citur. Veikt atpūtas vietu iekārtošana pie publiskajiem ezeriem. Izveidot novada mednieku kolektīvu apvienību ar mērķi, uzlabot medību saimniecību efektivitāti un attieksmi pret dabu. Sociālā sfēra Esošās so

    Truļsandruļbanduļ - 27.03.18 ( 23:03 )
Nebaidās vārdu nosaukt. Ir nu ganlieluma mānija par Dagdu nosaukties.

    Truļbandai - 27.03.18 ( 23:01 )
Elizabet, uzraksti Dagdai un nu jam noveli,, nabaga aizskartie,,. Tā depas, tā cepas. Aicina neapvainot cilvēkus, bet paši to vien dara, kā norāda, kurš kuru aizskar, kurš kuram ādā klūp. Vai nav stulbi? Paši sevi atklāj. Pielūdz žurnālistus. Ministrijas pārstāvi pieaicināt, lai vēl vienu krimināllietu par līdzekļu izšķērdēšanu uzsāk. Tad redzēs, kādu Sandra dziesmu čivinās. Varēs čivināt kopā ar visu savu bandu.

    Dagda - 27.03.18 ( 22:23 )
O, Aglonas pluški piemini, tā uzreiz viņa klāt. Es nebaidos atklāt savu vārdu, tāpat arī nebaidos ar savu vārdu, ja vajag, piezvanīt i Trūlim, i Gekišam. Un man nav jāslēpjas aiz kameras un jāsperas iekšā kabinetā. Es tikai aicinu iedzīvotājus nepazemoties šī saita ietekmē. Ļaujiet cilvēkiem strādāt. Un ha vajag, tad jautājiet, prasiet ko jums vajag nrvis lrjag žulti šeit. Visu var atrisināt arī cilvēcīgi. P.S. neesmu viņa

    savējais - 27.03.18 ( 22:07 )
Atvainojiet,bet es rakstīju -dagdai- un pateicu,ka man patika viņas komentārs.Muļķīgi būtu sevi slavēt, bet vēl muļķīgāk tā domāt. Dagda man patīk Tavs situācijas redzējums.

    Dagdas plušķei - 27.03.18 ( 21:57 )
Tik skaļi vārdi un tik mazi darbi. Pati aicini komentēt zem īstajiem vārdiem, bet , ko pati dari? Tu pati spējīga zem sava vārda parakstīties? Savas sirdsapziņas plušķe vien esi. Es māku atnākt un Trūlim pajautāt, ko vēlos. Neslēpjoties. Vai es pārmetu par katlu māju Trūlim? Vai es pārmetu par Ezrnieku skolu? Es pārmetu par trepēm. Trepes Trūla laikā sponsorētas. Trūlis pats apgalvoja, ka viņš par katlu māju zina vairāk par mani. Tāpēc- Dagdas plušķe- būs vien tev ar savu sirdsapziņu jāmokās pašai. Jānosūta šis video VARAM ministrijai, lai viņa izlemj- kurš plušķe un , kurš neadekvāts priekšsēdētājs- man nav laika.

    FFFF - 27.03.18 ( 21:29 )
Aivars Trūlis, sandra viškure tā taču ir komanda un kopā atbildība ,jo viškure viņu ievilka un pati piesedzās, lai puisis pastrādā ,tā es saprotu.Tā ka kopā jāatbild par visu,

    afhsgjdkh - 27.03.18 ( 21:28 )
Dagda pati sevi slavē.... cilvēki, Trūlis pat necenšas šīs lietas atrisināt, pat runāt par to nevēlas... un viņu var saprat - katlu mājas jautājums, kā zīmogs ir uz Viškures k-dzi, Ezernieku sporta halle ar Viškure + druags Gžibovskis... kā lait tur ko pārmest... neaizskaramie! nevar, kā Pauliņš teica - ''rakt'' !

    Dagdai - 27.03.18 ( 21:21 )
Labi tomēr,ka ir Dagdā normāli cilvēki! Tiešām smieklīgi,ka Aivaram pārmet Ezernieku sporta HALLI un katlu māju!Viņš pat deputāts nebija tad.Paldies Dagda, Tu to reāli redzi, patīk Tavs komentārs

    draugs - 27.03.18 ( 21:19 )
Nezinu kā sabiedrības vairākums domā, bet Stikutam ar Plotku nav nekur jāslēpjas un nav kauns, vismaz atbalsts viņiem ir bijis daudz reizes lielāks nekā jaunajiem vadoņiem kopā ņemot.Nevienu netaisos nomelnot, bet kauna sajūta kaut minimāla tomēr vadoņiem jābūt un labāk paklusētu,lai dubļu mazāk,kā te patīk uz dubļiem atsaukties dažiem tīrradņiem.

    afkjghsfdkjgfnsh - 27.03.18 ( 21:14 )
argumenti beidzās?! tur arī slēpjas mūsu sabiedrības kaite, kad beidzas objektīvi argumenti - beidzas arī konstruktīva saruna...pārgājāt uz ''Tu"? ko? Dagda

    Dagda - 27.03.18 ( 21:00 )
Un tu neslēpies zem burtu kombinācijas?

    Dagda - 27.03.18 ( 20:58 )
Un jums zarnas ir pa tievu, lsi varētu rakstīt ar savu vārdu. Es pirms laika zvanīju uz sabiedrisko attiecību nodaļu un prasīju vai nevar uztaisīg autorizētu komentēšanu dagda.lv. man atbildēja, ka ikviens var komentārus rakstīt pašvaldības sociālajos tīklos un var arī sūtīt jautājumus, ko es arī izdarīju. Un man ļoti ātri un laipni atbildēja

    smgkhafjkgsfdh - 27.03.18 ( 20:56 )
pirmkārt, Dagda, slēpjas zem anonīma. otrkārt, katlumājas vaina de facto ir Pauliņs, bet de iure - Viškure! bet Trūlis video teica, ka PAR VISU ATBILDĒS! Elizabete ir vienīgā, kas mēģina jums dot saprast to, ka jūsu gan nodokļus novadā izlieto nelietderīgi, gan nesaimnieciski, gan to, ka jums melo ar smaidu sejā, gan vispār neuztver jūs kā sabidrības locekli.... padomājiet par to! kas jūs esat?! tas tā - pārdomām!

    Dagda - 27.03.18 ( 20:49 )
Ne jau Plotka un Stikuts vainīgi. Ne par to iet runa. Bet gan par to, ka te viena Aglonas pluške sarīda visus Dagdas ļaudis. Man Sandra arī nepatīk, par Trūli arī neesmu augstās domās, taču jūs pazemojat publiski šos cilvēkus. Un pie tam vēl anonīmi visi kā varoņi. Jums kauna nav. Interesē katlu māja, davaj piezvani Trūlim un viņš tev pastāstīs kādi tur ir sūdi pēc Pauliņa palikuši. Bet viņš to neatzīs, jo vēl viss jāizstreb... Ja jūs patiešām interesētu šie jautājumi, tad jau sen pajautātu un uz viņiem atbildētu.

    ;)))))) - 27.03.18 ( 20:42 )
aj, aj, aj - provokatīvi jautājumi - tas ir PAR KATLUMĀJU ?? šis jautājums ir provokatīvs?? ko? iegrūda vairākus simtus tūkstošus EURO, mūsu novada iedz. naudu - un tagad PROVOKATĪVS jautājums?????????????????????????

    cilvāks2 - 27.03.18 ( 20:26 )
protams, protams visa vaina ir Plotkā un Stikutā, ja ne viņi, tad novads zeltu un plauktu! un ko jūs darītu - ja jums, kā sakāt ''mestos virsū'' ar provokatīviem jautājumiem?! jūs jau laikam pielietotu fizisku spēku pret apvainotāju!

    cilvāks - 27.03.18 ( 20:22 )
Elizabetei pārmet par to, ka viņa mēģināja norādīt Trūlim uz nepilnībām un uzdeva viņam nevēlamus jautājumus....cilvēki, jūs paši attopaties! mūs visus muļko, laiž miglu acīs, ka viss ir labi, ka vaina ir ikvienā, kas mēģina Trūlim kaut ko pajautāt?! tā?

    Dagda - 27.03.18 ( 20:10 )
Cilvēki attopieties! Nu NAV Elizabete nekāds žurnālists. Tas ko viņa dara ir Plotkas un Stikuta pasūtījums, lai noniecinātu vadītāju, iepriekš Sandru un tagad Aivaru. Daži Elizabeti atbalstoši komentāri ir Plotkas un Stikuta rakstīti. Vēl Stikutam ļoti Maruta Maļinovska palīdz, kas visu laiku Niperus nodirš un Plesņu. Jūs nomelnojat paši savus līdzdcilvēkus! Cilvēki attopieties - tā ir visīstākā provokācija. Labāk paprasiet cik Elizabetei par to maksā. Un viņai maksā!!!! Tie, kas apgalvo ka nevar no kabineta dzīt ārā, jūs padomājiet kā jūs rīkotos, kad uz jūsu darbu skriešus ieskrietu ar ieslēgtu kameru un mestos ar provokatīviem jautājumiem, a?

    savējais - 27.03.18 ( 16:22 )
Jā, te redzams, ka iestājusies klusā nedēļa.... Kara cirvis strādā ar pilnu jaudu. Paldies par 2016.g. video ierakstu.Tiešām sirsnīgs un pamācošs bijis pasākums. Lai visiem svētīgas un ar labestību pilnas LIELDIENAS!

    ghja - 27.03.18 ( 14:24 )
Kā man patīk tas Trulju pielietotais teiciens par dublju noliešanu uz iedzīivotājiem,nu nav to dublju, ir reali fakti kā saka,no filmas kadrus neizņemsi,.Iedzīvotājus vienmēr sāk atcerēties vadošie kad paši dubļos iestiguši.Esiet kā cilvēki un dubļu nebūs

    Trūlim - 27.03.18 ( 14:08 )
Trūli, izbeidz ārdīties! Kāda atšķirība, kurš tev jautājumus jautāja? Galvenais- KO TU ATBILDĒJI! Tā ir starpība starp Elizabeti un tevi, lai kādu briesmoni tu viņā saskatītu un tautai zīmētu.

    ... - 27.03.18 ( 12:23 )
Dagdainfo.net nevis palīdz pildīt solījumus, bet palīdz ar dubļiem noliet dagdas novada iedzīvotājus. Vajadzētu uzņemties atbildību par žults lējēju komentāriem, kuri dažreiz nav pamatoti, bet skauģu safantazēti. Kauns par šā saita saturu. Jauku dienu!

    <LŪDZU UŠAKOVS - 27.03.18 ( 10:30 )
To Lūdzu ušakovs Nu neesi tu dāmīt žurnāliste, neesi. Ātrāk tirgus bāba. Neesmu Truļa atbalstītājs bet viņa vietā būtu tevi izmetis no kabineta kā kaķi par tādu interviju. Arī tas kremlists ausainais pēc tavas intervijas projām ejot domāju pakasīja ar pirkstu deniņu rajonā. Meklē kaut ko citu., tā nav tava profesija.

    Bite neko neredz aiz sava resnuma? - 27.03.18 ( 09:48 )


    Trans bitei - 27.03.18 ( 09:46 )
To jāatspoguļo vietējam Viļumam.

    Bite - 27.03.18 ( 08:55 )
Vakar, 26. martā pie pieminekļa &quot;Sērojošā māte&quot; notika ziedu nolikšana Komunistiskā genocīda upuru piemiņai.To, nez kāpēc, slavenā blondīne neredz un neatspoguļo!!!!

    Speciālists - 26.03.18 ( 23:43 )
Katlu māja pēc viena , pusotra mēneša būs gatava. Kauns! Labi zina, ka nebūs, jo.....

    Palagu rakstītājiem - 26.03.18 ( 23:15 )
Trūli, atdziesti. Naslaždaisja ar pavasari.

    FFFF - 26.03.18 ( 20:36 )
Nu bet vai tad priekšniekam vismaz nav jāzina sava darba laika grafiks kad ir pieņemšana ,te jau pat zemāk par bobu kā jūs sakāt nevar nolaisties,cik liels intelekta līmenis paspīd.Par maizes devējiem vajadzētu paklusēt labāk, ka nesanāk kādi kazusi,ka tik pats nesamaksā to maizes devu viņu vietā?

    Jožiks WV - 26.03.18 ( 20:36 )
Kautkāda abrakadabra sarakstīta.

    lūdzu - 26.03.18 ( 20:26 )
Jā, jaukas sarunas, jauka intervija! Bet ir viens bet.....Te bija PASĀKUMS! Te valdīja svētku atmosfēŗa, arī augstās amatpersonas zināja,ka viņus intervēs un Jūs arī gājāt ar labvēlību.....Bet pie Trūļa kunga gājāt, un uzreiz prtenzija par darba laikiem, uzstājība par Statūtiem,lai paskatās u.t.t......Vai Jūs pati redzat starpību kā tur un kā te? Man gan tas redzams! Kādreiz A.Trūlis pateica skaidri,ka viņš uz komentāriem neatbildēs. Tas nozīmē to, ka viņš nenolaidīsies līdz -bobu spļetņu līmenim-, tas nav vīrieša kārtai cienīgi. Bet,Jūs Elizabete, visus uzkurinājāt un tagad lasāt komentārus, un NASLAŽDAJETES! Un it kā attaisnojaties,ka es nē, vinš pats tāds nelabs un netaktisks. Es gāju kā iedzīvotāja!..... Jūs gājāt vīzdegunīgi un it ....kā RANGAOM POVIŠE ar nolūku nolikt pie vietas un izaicināt......Ja esat par to gandarīta, tad līksmojiet! Jūsu maizes devēji Jums applaudē, droši vien....laikam saņemsiet prēmiju aploksnē!

    Koks un upe - 26.03.18 ( 20:03 )
Dāvana Dagdas pilsētai valsts simtgadē - Narūtas upes vietā mazs strautiņš un pilsētā nozāģēti 100 koki. Paldies, īsta &quot;saimnieka&quot; veikumu tagad Dagdā varēsim vērot

    Lūdzu Ušakovs - 26.03.18 ( 18:15 )
Gribi no Rīgas domes teplām? Elementāri. Kauns komentētājam nebūs?

    Lūdzu Ušakovs - 26.03.18 ( 18:14 )
Pasākuma laikā vienkārši pienācu, stādījos priekšā. Palūdzu abiem interviju. Nekādu problēmu. Nekādu apliecību neprasīja, neko nepārbaudīja. Nekliedza, ka nav laika! Nekliedza,ka uzrādiet apliecības utt.Nekliedza,ka jūsu saitam neko neteikšu.

    Lūdzu Ušakovs - 26.03.18 ( 18:10 )


    Fuy - 26.03.18 ( 11:40 )
Dagdas novada priekšnieks ir A.Trulis,nevis Ušakovs.

    ko tu blondai padarīsi - 26.03.18 ( 11:35 )
Nu beidziet to blondo personu ar lielummāniju saukt par žurnālisti! Vai par iedzīvotāju... Nedomāju, ka kādam Ezerzemes vai Latgales laika žurnālistam būtu kādas problēmas pieteikties un nointervēt Trūli vai kādu citu. Jo viņi nāk kā profesionāļi, nevis jau a priori ar nolūku izprovocēt. Baigie taisnības cīnītāji atradušies, hahaha. Lai aiziet nointervēt Ušakovu un pastāsta, kā gāja!!!

    iskra1 - 26.03.18 ( 10:42 )
jau kā 9 mēnešus strādā

    no tāluma - 26.03.18 ( 10:35 )
Lielākā intrigu cēlēja ir tā saucamā &quot;žurnāliste&quot;, var redzēt kā skrien ar kameru aizelsusies, gatava pa ceļam saplosīt visu un visus...Izelpojiet un sāciet strādāt!!! Trūlim izturību.

    112 - 26.03.18 ( 09:40 )
Pat kā vīrietis nekorekti uzvedās.

    112 - 26.03.18 ( 09:07 )
Super, nosauc kaut vienu jautājumu, ko Elizabete uzdeva, kurš neskar Dagdu? Beidz A.T. sevi lielīt. Iemācies cienīt citus, tad, iespējams, arī tevi tauta cienīs. Izbeidz pats negācijas radīt un baumot. Video skaidri redzama tava atzīšanās un informācijas apgriešana otrādāk, kā izdevīgi tev pašam. Gadījumā ne tu pats negācijas sacēli? Paskaties video. Vai tiešām nevarēji savu nicinājumu pret cilvēku zem galda pabāzt? Fui, manietes kā traktoristam!

    112 - 26.03.18 ( 09:00 )
Vai šajā gadījumā nav jāvēršas pret Trūli paš par cieņas un goda aizskaršanu? Tika aizskarts iedzīvotāja cieņa un gods. Netika ievērotas tiesības uz iedzīvotāja apmeklējumu. Iedzīvotājas apmeklējuma laikā tika izrādīta diskriminācija un Trūļa personīgā nepatika pret konkrētu personu, kas nebūtu pieļaujams. Tik sevi ļoti augstu novērtētam priekšsēdētājam.

    SUPER! - 26.03.18 ( 08:56 )
Redziet kas par lietu.....! Jūs tak neviens pie viņa negriezīsieties personīgi uz pieņemšanu ar visiem šiem netaktiskajiem apvainojumiem....Bet, ja JŪS aiziesiet un uzdosiet jautājumus, kas tieši skar JŪS, jūsu ģimeni, pat visus novada jautājumus, būs arī pieklājīgs un patiess dialogs. Bet te bija nekorekta, agresīva INTERVIJA! Zinot Elizabeti,jau uzreiz viss bija skaidrs ar kādu mēr\ķi ir atnākusi! Tak ejiet un runājiet, jautājiet, ja Jums tas aktuālii, bet nepiniet intrigas!

    laba uzruna! Super! - 26.03.18 ( 08:43 )
Kāpēc nepievāršat uzmanību uzrunai ,kur skaidri pateikts....Lai cik banāli tas neskanētu, arī mums Dagdas novada domē visiem ir jāspēj sadarboties – apvienot katra stiprās puses kopīgam Dagdas novada labumam! Te nedrīkst būt vietas savstarpējiem tiešiem (vai anonīmiem) apvainojumiem, lētām intrigām, personīgo ambīciju apmierināšanai…

    Kurkulis - 26.03.18 ( 08:43 )
Trūlis pats atbild, kas viņam traucē uzklausīt citus.Mēs pārāk bieži gribam dzirdēt tikai paši sevi. Patmīlība, nevērība, aizspriedumi cilvēkiem laupa prasmi uzklausīt citus. To Trūlis par sevi.

    Kurkulis - 26.03.18 ( 08:40 )
Oi, šausmas. Tik skaļi vārdi, bet tik mazi darbi. Gļēvs tas priekšsēdētājs.

    iskra 4 - 26.03.18 ( 07:09 )
palīdzēsim veicināt savstarpējo dialogu! sūtīšu priekšsēdim jautājumus!

    FFFF - 26.03.18 ( 06:53 )
Nezinu kam tā uzruna bija domāta, tikai ne mums un autors tai uzrunai ir ne Trulis ,bet tas vienkārši kaut kāds ne pārāk vesela cilvēka domu mistrojums

    Moņa - 26.03.18 ( 04:27 )
Aivariņ,fu tu tomēr esi amatpersona un pienākumos ietilpst uzklausīt atnākuši cilvēku,lai arī kā viņš tev tur nepatiku, nevis dzīt prom.Fui cik nesmuki.Tādu vadītāju triekt projām i neko citu

    Ļoti laba uzruna!SUPER! - 26.03.18 ( 00:48 )
Tak ļoti skaidri un saprotami pateikts. Arī par netaktiskumu.....Taču, ja kāds apzināti un nekaunīgi pārkāpj elementārus cieņas un goda principus, tad deputātam un arī jebkuram cilvēkam ir ne tikai tiesības, bet pat pienākums aizstāvēt citus un sevi pret nekaunību un necieņu. Dagdas novada tālākā attīstība ir mūsu kopīgā atbildība, nevienam nav tiesību stāvēt malā un tikai kritizēt visu, kas apkārt notiek. Ja vari labāk, nāc talkā!