02.10.18 ( 14:13 )   |   Pievienoja: Elizabete Viļuma- Gražule   |   Raksts skatīts 2876 reizes   
NEWS IMAGE


1.oktobrī plkst.17:30, Dagdas novada domē tika sasaukta ārkārtas novada domes sēde, kuras laikā tika izskatīts viens jautājums- deputātu iesniegums par mēra vietnieces S.Viškures ( ZZS) atbrīvošanu no ieņemamā amata, sakarā ar neseno notikumu, kad valsts policija konstatēja faktu, ka sēdās pie stūres dzērumā.

Ar 7 balsīm -PAR un 8 balsīm- PRET- novada domes deputāti pieņēma lēmumu neatbrīvot S.Viškuri no ieņemamā amata.

Kaut arī iesniedzēji pamatoja savu prasību un salīdzināja citu valstu pieredzi līdzīgās situācijās, kad pārkāpēji paši iesniedz atlūgumu, citādās domās bija Dagdas novada domes mērs- A.Trūlis un pati likuma pārkāpēja S.Viškure.

PATI S.VIŠKURE UN VIŅAS LAULĀTAIS A.VIŠKURS- BALSOJA PRET ATBRĪVOŠANU!!!!

Latvijas masu saziņas līdzekļiem, A.Trūlis teicis, ka izteicis vietniecei mutvārdu aizrādījumu un ,, ...nevaram nolaisties līdz tam, lai sodītu viņu bezgalīgi,, .

Kaut gan paši- Viškuru pāris- nolaižas līdz tam, lai paši balsotu!? CIK LIKUMĪGS IR VIŠKURU PĀRA BALSOJUMS? ( PAR ĒTIKU NOKLUSĒJOT)

Aivars Trūlis atzina, ka likuma pārkāpums notika ārpus darba laika un viņš jau esot MUTVĀRDOS izteicis savai vietniecei aizrādījumu.

Dzert ārpus darba laika- vairāk kā likums atļauj- atļauts?

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDEViedokli izteica un materiālu sagatavoja Elizabete Viļuma- Gražule.

  Pievienoti 41 komentāri | Pievieno komentāru


Kopā ir pievienoti [ 41 ] komentāri

    Alfed - 14.11.18 ( 08:07 )
Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevēju. Es esmu reģistrējies, lai sniegtu aizdevumus ar ļoti zemu likmi 3% gadā. Es strādāju ar ekspertu komanda, kā personāls, un es dodu tajā pašā dienā apstiprinājuma aizdevumiem. Visa veida aizdevumu, piemēram, neatliekamās palīdzības aizdevumi, grūti naudas aizdevumi, parādu konsolidācijai kredīts, auto, transportlīdzeklis, truck aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevums, finansējums/finansēšana, hipotekāro kredītu, studējošo kredītus, lauksaimniecība aizdevumi, aizdevumi būvniecībai, projektu finansēšana, aizdevums sākt projektu un daudz ko citu. Visit šodien (rodfinancing@gmail.com) Tīmekļa vietne: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing

    novads - 30.10.18 ( 17:09 )
Dagdas novadam atcelts likums par amatpersonu un darbinieku atalgojumu publicēšanu ? ( jūlijs pēdējais mēnesis).

    auu, cilvēki - 24.10.18 ( 21:18 )
novadu ''vada'' alkašņa. Tāds Trulais, Sandruļa un citi.. Wikipēdija: Dažas no acīmredzamākajām alkoholisma pazīmēm ir: Slepena dzeršana; Alkohola slēpšana, piemēram, alkohola pārnešana uz bezalkoholisko dzērienu iepakojumu; Braukšana dzērumā, vadītāja apliecības atsaukums alkohola dēļ; vai ir vēl kādi jautājumi par to, ka Trulais un Sandriņa ir totāli alkoholiķi?!

    cilveks - 24.10.18 ( 19:42 )
Par Sandru var daudz rakstīt,bet Jūs vainojat latgaliešus,nav korekti.

    cilveks - 24.10.18 ( 19:38 )
Atbilde greciniekam;Cik interesanti pie Jums sanāk,Tātad cilvēks kurš iecelts lielā amatā var darīt ko tik vien grib.Priekš viņa likums neeksistē,tad tāpēc mūsu valstī tāds bardaks,un Jūs vainojat visus latgales cilvēkus,ka vini nonīcina tādu labu un gaišu Sandru.Tad es drusku atgaismošu Jūsu prātu.Kad Sanra bijaBrīvibā par priekšsēdētāju,ko viņa labu izdarīja?neko,bet Brivibas pagastā nebija ne skolas ne bērnudārza kā citos pagastos,bet pagasts pats par sevi mazss,bet cilvēku blīvums liels,un naudu tajā laikā pieškīra no cilvēku skaita.Viens konkrēts piemērs;Alženovā ir ūdenstornis no kura ūdeni ņem Vecdomes 3sstāvu mājas,pie ūdens torņa pārplīsa caurule,un 3 stāvs palika bez ūdens.Cik cilvēki stagāja pie Sandras,viņai bija viss pie kājas,toties tur parādījās ezers kur bija ļoti daudz gulbju un kaiju,es to ezeru nosaucu par Sandras ezeru.Ezers stāvēja līdz tam laikam kamēr ūdens torni nepaņēma savā pārvaldē Dagdas komunālā saimniecība,cauruli salāpīja,putni pazuda.Par Sandru var daudz

    vau vau - 23.10.18 ( 23:23 )
BEZ TABU bija forša dzērāja reklāma,Veltīta tieši Sandruļai .

    dagdānietis - 23.10.18 ( 23:18 )
Ja Daugavpils policija tika izsaukta uz Dagdu,tad paldies tam ,kurš piezvanīja un izsauca. Sandru jau sen vajadzēja pārmācīt,jo kur viņa dzēra ,vienmēr brauca pie stūres.

    grēciniekam - 23.10.18 ( 23:09 )
Ja Sandra arTruli Dagdā ir zemu krituši,tu grēciniek nedomā ka Latgalē visi ļaudis ir tādi, Ieskaties Sandras un Truļa sejā,viņiem ir pļēguru izskats.Viņi Latgalei un Latvijai parādīja ,cik viņi ir slaveni.Tādiem vajadzētu atkāpties no saviem amatiem.

     grēcinieks- pudele - 23.10.18 ( 21:54 )
Sandra jau dropē 20 gadus un visi pie tā ir pieraduši, viņai ir nospļauties uz visiem likumiem. Kur Sandra ir bijusi tad tur ir katoklapss !

    grēcinieks - 22.10.18 ( 09:33 )
Lasi un brīnies! Kā visi mauro! Kādu apvērsumu Sandfa izdarīja? Nu ierāva biķiņu, nu brauca.....Lai sviež akmeni tas, kurš ir bez grēka!? Vai atradīsies tāds, kurš nekad neko....Nu pasarg Dievs, nē un nē! Es nekad, neko! Nu smieklīgi to lasīt! I no amata nost un nezin kā apzaimot! Viņa saņēma sodu pēc LIKUMA! Ko jūs spriežat tiesu, paši nebūdami tiesneši!? Brīnos par latgales ļaudīm, ka esam tik zemu krituši...Gatavi kādu nolinčot! Nu pirms ko tādu darām, uzdosim jautājumu sev, savai sirdsapziņai: "Vai es esmu labāks, vai es varu citu nonicināt? Vai tas uz mani personīgi attiecas un skar manu labklājību? " Uzdodiet sev visus jautājumus! Vai es uzvedos godigi, vai man ir tiiesības kādu nososdīt! Varbūt,tad komentāri būs pavisam par citām tēmām un tiks saskatītas citas vērtības. Mājo tāds priekšstatas, ka Latgalē dzīvo atsaucīgi un labestīgi cilvēki! Tas laikam ir mīts,jo zūd labestība, bet atsaucība uz katru gadījumu ir, bet negatīva!!!

    Šveiks - 14.10.18 ( 11:37 )
Viņš līda iekšā gan pa logu, gan pa durvīm, gan šmauca cauri virtuvei, gan kāpa pāri sētai, gan ielavījās caur pagrabu pie bufetes un droši vien būtu nolaidies lejā pa skursteni, ja ugunsdzēsēji nebūtu viņu laikus nocēluši no jumta. Viņš bija tik neatlaidīgs, ka no viņa būtu varējis iznākt kāds ministrs vai deputāts.

    vakaram taisnība - 11.10.18 ( 20:33 )
Baltkrievijas virzienā vajadzētu beigt skatīties. Protams lielai daļai pašvaldības darbinieku ir gada vīzas, tāpēc regulāri dodas pie sābriem pēc benzīna, šņabja un cukura. Bet jūs nodokļu maksātāji to visu apmaksājat.

    vakaram - 05.10.18 ( 23:14 )
Komandējumus ES valstīs arī maksās no mūsu nodokļiem. Eiropai ir vajadzīgs mūsu lēts darbaspēks, nevis mūsu valsts labklājība.

    vakars - 05.10.18 ( 21:10 )
Vai nav pienācis laiks paskatīties eiropas virzienā? cik var ar tām belarusu izdarībam nemties? Un tie komandējumi uz Baltkrieviju ar maksāti tiek no muusu nodokļiem! Var padomāt ka belarusi ir tikai vienīgie, ko ta citas minoritātes neatbalsta, vai tāāpec ka Mickēvič belarusu goda pilsonis?

    Santosam - 05.10.18 ( 06:20 )
A Nipers i vašemu i našemu ,kā kad izdomā.Pirms dažiem gadiem skraidīja ap deputātiem,perināja Sandras gāšanas plānu,neguva atbalstu,jo pašam daudz ienaidnieku

    Martini asti - 04.10.18 ( 12:49 )
Trul tāds pats alkaholiķis, roka roku mazgā. ja viņš atlaistu S no darba, reāli būtu pārsteigta. bardaks novadā turpinās,tik dzeršanas un komandējumi uz baltkrieviju. Vēl tēlo no sevis baigo priekšnieku. kauns.

    Sveta - 04.10.18 ( 12:36 )
Jenotībai ne svetit

    Kihots Santoss - 04.10.18 ( 12:23 )
A Nipers ko tā pret.Pārsteidza mani

    saskaņa riktīgā - 04.10.18 ( 12:13 )
Saskaņas biedrene ne tikai zog svešus vīrus,bet par nozagto vēl naudu pieprasa!

    Sandrai ierosinājums - 04.10.18 ( 09:09 )
Dagdā vajag projektu, kapacitātes celšana alkohola pareizā lietošanā. Jāmācās par tautas naudu. Krēsls tik silts, ka abi pļēguri balsoja. Šausmas! Gods paslēpies kg uzkrājumos? Smagi izspraukties laukā?

    Hmmm - 04.10.18 ( 08:44 )
Saskaņa labāka. Tās biedri svešus vīrus zog un aiz muguras mentiem par dzeršanu zvana. Hip hip urā. Par mēsliem!

    dzert vajag mācēt! - 04.10.18 ( 08:20 )
Priekšniecībai vajag iedzert ar vajadzīgiem cilvēkiem. Vajag zināt mēru. Nevajag pļēgurot un apdzeroties zaudēt sajēgu!

    dhj - 04.10.18 ( 06:24 )
Jenotības balsotāji,kā pagājušoreiz,izsvītros Latgales partijas kandidātus

    Ir tāds sakāmvārds - 03.10.18 ( 20:24 )
Politiķi ir kā baloži – pirms vēlēšanām ēd no rokas, bet pēc vēlēšanām… taisa uz galvas. Neticiet nevienam!

    veletajs - 03.10.18 ( 20:01 )
Tas viss ir vienkārši vēlēšanu trakums

    :) - 03.10.18 ( 18:39 )
“Jaunā Vienotība” ir partiju apvienība, kas saglabājusi labāko no “Vienotības – un bagātinājusies ar idejām un pieredzi no Valmieras, Tukuma, Jēkabpils. Kuldīgas un Latgales partijām. Mūsu partiju apvienībā ir vairāk nekā 3000 biedru no visiem novadiem. kurus vieno pārliecība par Latviju un gatavība uzņemties atbildību par valsti. “Jaunā Vienotība- — tās ir sešas spēcīgas partijas. tā ir pieredze. jauni līderi un jauna enerģija. It īpaši Dagdā rullē!!!!

    Upss - 03.10.18 ( 14:50 )
Plesņa un profene kā privātā dzīve. Kā ko var darīt? Celt demogrāfiju!?

    personīgā dzīve - 03.10.18 ( 12:38 )
Domes sēdē nolēma Plesņai atļaut strādāt ārpus noteiktā darba laika par pasniedzēju profenē. Jautājums, ko var profenes audzēkņiem pasniegt ārpus noteiktā darba laika.Dome taču nelemj ,ko darīt pēc darba, tā ir personīgā dzīve

    Atmiņa - 03.10.18 ( 10:19 )
Interesanti, Ēriks jau ir iesniedzis atlūgumu, ko solīja izdarīt? Ērik, vīrs un vārds?

    ha_ ha - 03.10.18 ( 09:04 )
Interesanti, ko par šo visu saka Raitis Azins? Kad kopā laka, pretenziju nebija? Kad tad 12.sep.notika? Nepasauca pulciņā? Puiku aizmirsa?

    D. P. - 03.10.18 ( 08:06 )
Dzer Sandruļa, nedod aknām stresu!

    vovka - 03.10.18 ( 06:26 )
Sandra,davaj,turpini,neņem galvā,a bet Eriks jau sen slims tajā kompaškā dzerdams.Kaut ko regulāri braukā ar autobusu uz Uzvaru da Kroslavku,uz pāris gadiem pravas nost.Soki paļdis,ka vēl tā

    Dagdānieši - 02.10.18 ( 21:33 )
Vai tad par to personu par kuru balso, pašai nav jāatturas ??? Un vīrs ??? Visīstākais interešu konflikts, vai ne ??? Par sirdsapziņu un ētiskumu laikam lieki runāt .......

    Fui bezgožiem - 02.10.18 ( 21:09 )
Bez amata un nazvaņijas Viškuri dzīvot nevar! Dzers, bet sauksies! Abi balsoja. Kāds kauns, kāds negods. Zemāk jau krist nav kur. Bezgoži. Trūlis tāds pats. Tikai dzert opadno. Ņems Raituļa i nostukos mentiem.

    valerijs - 02.10.18 ( 19:53 )
Viškure balsoja par sevi,ārprāts,tas izskatās pēc filmas Afoņa,kur atslēdznieks Eršov pats sev izsaka rāienu,pasules gals.

    === - 02.10.18 ( 19:48 )
Daaaa,tātad sanāk,ka to cilvēku kuru saķēra Jāņu naktī pie stūres dzērušu,atlaida no darba nelikumīgi,un viņš tagad var griesties tiesā,par nelikumīgu atlaisšanu no darba.Tā sanāk pēc tā nekompetenta domes priekšsēdētāja izteiciena.

    Konflikts - 02.10.18 ( 17:43 )
Nav interešu konflikts? Viņai un viņas laulātajam vispār bija jāstāv aiz durvīm šajā balsojumā. Značet, būtu jāatstādina. 15-2=13 un 7 bija - PAR, attiecīgi, 6 - PRET. Un, tas vispār nav diskutējams jautājums, pat purnā rakstīts, ka alkāns, dzēra un dzers. Ko par to teiktu KNAB - rakstiet kāds, pieprasiet skaidrojumu!

    Pakutiniet mani - 02.10.18 ( 15:23 )
...Domes priekšsēdētājs stāstīja, ka pašvaldības Finanšu nodaļas vadītājs Ēriks Čaplinskis pašlaik ir izņēmis slimības lapu, tāpēc par kāda soda mēra piemērošanu par auto vadīšanu reibumā viņam pašlaik nevarot spriest. Arī Čaplinskis ir sodīts administratīvi... Trul, tu apjēdz ko tu saki, vai arī pats esi ierāvis sniedzot interviju? Ja jau tas ir pēc darba laika, kā tu vari sodīt Čaplinski, ar kādām tiesībām? Izskatās, ka no domes šamos tikai ar kājām pa priekšu reiz ... un vēl, kā var izņemt slimības lapu? Arī gribu

    Anarhija - 02.10.18 ( 14:53 )
Tajā domē viņi ir galīgi nojūgušies. Trulis izvirza interesantu atziņu - dzīve pēc darba ir personīgā dzīve. Tad lūk Truli, protams, brīnoties kā tevi ar tādām prasmēm varēja Valsts policijā nodarbināt, jāsaka, ka šāda līmeņa amatpersonas kā Viškure un ne tikai ne amata pienākumu izpildes laikā, ne arī ārpus tā ar savu rīcību nedrīkst diskreditēt sevi, iestādi un valsti. Secinājums - dzīvojam nožēlojamā valstī un baudam nožēlojamas vadības darba augļus. Ārprāts, kas notiek.

    Sandrai pārdomām - 02.10.18 ( 14:50 )
Trūlis citu neko nevar teikt. Bēdu brālis nekad nenodos otru bēdu brāli. Tikai aizkadros drosmīgs. Kā šamo ierauga, tā plinte krūmos un balso kā ,, vajag,,. Amats uzliek par pienākumu ādu maukt un uzmaukt, maukt un uzmaukt. Lai Sandra uzjautā policijai , kurš piezvanīja un nodeva. Būs jautri.

    112 - 02.10.18 ( 14:30 )
Sveiciens Raitim!